Minimum fiyat maksimum kalite

Haberler

Milli Pazar, Minimum Fiyat Maksimum Kalite Anlayışını Bursa’da Yaymaya Devam Ediyor

Milli Pazar, Minimum Fiyat Maksimum Kalite Anlayışını Bursa’da Yaymaya Devam Ediyor

Bursa perakende pazarında 28 yıllık tecrübesi ile alışverişte ‘Minimum Fiyat, Maksimum Kalite’ anlayışını getiren Milli Pazar, zincirine Beşevler’i de ekleyerek şube sayısını 27’ye çıkardı. Açılış kurdelesini Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Yavuz Seli

Bursa perakende pazarında 28 yıllık tecrübesi ile alışverişte ‘Minimum Fiyat, Maksimum Kalite’ anlayışını getiren Milli Pazar, zincirine Beşevler’i de ekleyerek şube sayısını 27’ye çıkardı. Açılış kurdelesini Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Yavuz  Selim Alpaslan,  Milli Pazar Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Kılıç, Bursa PERDER Başkanı ve Milli Pazar Yönetim Kurulu Üyesi Haşim Kılıç keserken açılışta yapılan çekilişte pırlanta yüzük kazanan 5 talihlinin hediyelerini Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey takdim etti. Beşevler şubesinin Milli Pazar için önemli yatırımlardan biri olduğunu hatırlatan Milli Pazar Kurumsal İletişim Sorumlusu ve Yönetim Kurulu Üyesi Osman Kılıç, önümüzdeki günlerde Millet Mahallesi ve Esentepe’de de 2 şube daha açacaklarının altını çizdi.

 

Fiyat avantajı ve kampanyaları ile Bursa’da adından söz ettiren Milli Pazar, sektöründe emin adımlarla ilerleyerek büyümesini sürdürüyor. Her geçen gün yatırımlarını arttırarak sürdüren Milli Pazar, gerçekleştirdiği görkemli açılış töreni ile 27. şubesini Beşevler’de Bursalılar’ın hizmetine sundu. Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Yavuz Selim Alpaslan, Milli Pazar Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Kılıç, Bursa PERDER Başkanı ve Milli Pazar Yönetim Kurulu Üyesi Haşim Kılıç’ın açılış kurdelesini kestiği törende yapılan çekilişte 5 pırlanta yüzüğü Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey  kazananlara takdim etti. Kuruldukları ilk günden bugüne ‘Müşteri velinimetimizdir’ anlayışı ile 28 yıldır Bursalılar’ın memnuniyetini kazandıklarını ifade eden Milli Pazar Kurumsal İletişim Sorumlusu ve Yönetim Kurulu Üyesi Osman Kılıç, “Yaklaşık bin metrekare kapalı alan içerisinde geniş ürün yelpazesi, güleryüz, uygun fiyat ve kaliteli hizmeti 27. şubemizle Beşevler’e  getirmenin gururunu yaşıyoruz” dedi.

 

KILIÇ: EMİN ADIMLARLA BÜYÜMEMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ

Rekabetin son derece yüksek olduğu sektörde Bursalılara ‘Minimum fiyat, maksimum kalite’ sloganıyla müşteri memnuniyetini esas alarak Bursa’daki hemen her noktaya Milli Pazar kalitesi ile buluşturmak istediklerinin altını çizen Osman Kılıç, önümüzdeki günlerde Millet Mahallesi ve Esentepe’de olmak üzere 2 şubenin daha açılışını yapacaklarını söyledi. Bursa’nın köklü zincir marketlerinden biri olduklarını hatırlatan Kılıç, “Milli Pazar ailesi olarak 21 bin metrekare satış alanımız 20 bin metrekaresi kapalı, 40 bin metrekaresi açık olmak üzere 60 bin metrekare lojistik alanımız ve 500 çalışanımız ile büyük bir aileyiz. Çalışan sayımızı yeni Şubeler ile 600’e çıkarmayı hedefliyoruz” diye konuştu. Beşevler mağazalarının diğer Milli Pazar mağazaları gibi Bursalılar’ın yoğun ilgisi ile karşılaşılacağına inandıklarını kaydeden Osman Kılıç,”Yüzde 100 müşteri memnuniyeti ilkemizden taviz vermeden, modern perakendecilik anlayışı ile halkımıza hizmeti sürdüreceğiz. Yeni yatırımlar ve yeni şubelerle sektördeki yürüyüşümüzü emin adımlarla devam ettireceğiz” şeklinde konuştu.

 

MİLLİ PAZAR BEŞEVLER ŞUBESİNDE 

-          Şarküteri ürünlerinde Türkiye’nin bir çok yöresine ait zengin ürün çeşidi

-          Özel soğutma sistemli manav reyonunda her dem taze meyve ve sebze çeşitleri

-          Unlu mamuller kısmında Milli Pazar’ın kendi markası olan Milli Fırın tarafından üretilen yaş pasta, kurabiye ve kuru pasta çeşitleri

-          Zengin et ve tavuk ürünleri

-          Geniş züccaciye reoununda kadınların ihtiyacı olan ev gereci

-          Birbirinden ünlü markalar kozmetik reyonunda müşterilerini bekliyor.