Minimum fiyat maksimum kalite

Haberler

Milli Pazar Yenilenen Yüzüyle Gençosman’da

Milli Pazar Yenilenen Yüzüyle Gençosman’da

Perakende sektörünün Bursa’daki öncü markalarından Milli Pazar, marketler zincirinin önemli halkalarından biri olan ve yıllardır hizmet veren Gençosman şubesini büyüterek yenilenen yüzüyle müşterilerinin hizmetine açtı.

Bursa’nın en önemli perakende kuruluşlarından biri olan Milli Pazar, daha önce müşterilerine hizmet veren Gençosman şubesini yeniledi. Yaklaşık bin metrekare alanda yeni yüzüyle müşterilerine ‘merhaba’ diyen Gençosman şubesinin açılışına ilgi büyük oldu. Açılışa özel 3 pırlanta yüzüğün çekilişle sahibini bulduğu Milli Pazar Gençosman Şubesi’nin açılış kurdelesini Milli Pazar Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Kılıç ile Bursa PERDER Başkanı ve Milli Pazar Yönetim Kurulu Üyesi Haşim Kılıç kesti. Açılışta yatırımların artarak devam edeceğinin altını çizen Milli Pazar Kurumsal İletişim Sorumlusu ve Yönetim Kurulu Üyesi Osman Kılıç, “Rekabetin son derece yüksek olduğu sektörümüzde Bursalılara ‘Minimum fiyat maksimum kalite’ sloganıyla müşteri memnuniyetini esas alarak Bursa’daki hemen her noktayı Milli Pazar kalitesi ile buluşturuyoruz. Bir yandan yeni şubelerle müşterilerimize daha yakın olurken, diğer yandan da önceki şubelerimizi yenileyerek müşterilerimize çağın trendlerine uygun hizmet sunmayı amaçlıyoruz” dedi.

KILIÇ: MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ HER ŞEYDEN ÖNEMLİ

Yenilenen Gençosman mağazasının eskiden olduğu gibi bölge halkının menfaatleri doğrultusunda hizmet sunacağının altını çizen Osman Kılıç, yenilenen mağazalarla müşteri memnuniyetini daha yukarılara taşımayı hedeflediklerini söyledi. Milli Pazar ailesi olarak en önemli prensiplerinin yüzde 100 müşteri memnuniyeti olduğunu hatırlatan Kılçı, “Halkımızın menfaatleri doğrultusunda vatandaşlarımızı temsil ederek çalışıyor, kaliteli ve yüzde 100 müşteri memnuniyetine dayanan sistemimiz ile Bursa ve Güney Marmara'da marketçilik konusunda yeni bir çığır açarak yolumuza devam ediyoruz” diye konuştu. Milli Pazar’ın 1995’te tamamen yerli sermaye ile kurulduğunu hatırlatan Osman Kılıç, satış öncesinde özenli bir seçim ve kontrol prosedürü uyguladıklarını, böylece kalitesinden, tazeliğinden, sağlıklı içerik ve ambalajından emin olunmayan, kaynağı bilinmeyen hiçbir ürüne raflarında yer vermediklerini söyledi. “Müşterimizin bütçesine verdiğimiz önemi sağlığına da veriyor oluşumuz, işimizi şansa bırakmamızı sağlıyor” şeklinde konuşan Osman Kılıç, tüm bölge halkını yenilenen yüzüyle Gençosman şubelerine davet etti.