Minimum fiyat maksimum kalite

Haberler

Milli Pazar’dan Bağlarbaşı’nda Pırlantalı Açılış

Milli Pazar’dan Bağlarbaşı’nda Pırlantalı Açılış

Yoğun katılımın sağlandığı açılışta yapılan çekilişle 5 şanslı talihli pırlanta yüzük sahibi oldu. Gelişen hizmet anlayışı ile güvenilir bir hizmet sunduklarını belirten Milli Pazar Kurumsal İletişim Sorumlusu ve Yönetim Kurulu Üyesi Osman Kılıç, yatırıml

Minimum fiyat ve maksimum kalite anlayışı ile Bursa’da perakende sektöründe hizmet veren Milli Pazar, Bağlarbaşı’nda gerçekleştirdiği açılış ile şube sayısını 29’a çıkardı. Yoğun katılımın sağlandığı açılışta yapılan çekilişle 5 şanslı talihli pırlanta yüzük sahibi oldu. Gelişen hizmet anlayışı ile güvenilir bir hizmet sunduklarını belirten Milli Pazar Kurumsal İletişim Sorumlusu ve Yönetim Kurulu Üyesi Osman Kılıç, yatırımların artarak devam edeceğinin altını çizdi. 

 

Bursa’da perakende sektörünün öncü isimlerinden Milli Pazar, 29. şubesini Bağlarbaşı’nda gerçekleştirdiği görkemli açılış töreni ile Bursalıların hizmetine sundu. Milli Pazar Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Kılıç ile Bursa PERDER Başkanı ve Milli Pazar Yönetim Kurulu Üyesi Haşim Kılıç’ın açılış kurdelesini kestiği törende, yapılan çekiliş ile birlikte 5 şanslı talihli pırlanta yüzüğün sahibi oldu. Bursa PERDER Başkanı ve Milli Pazar Yönetim Kurulu Üyesi Haşim Kılıç’tan hediyelerini teslim alan talihliler açılışa özel uygulanan indirimlerden yararlanarak kaliteli ve ucuz alışverişin keyfini çıkardı. Bağlarbaşı semti vatandaşlarının yoğun katılım gerçekleştirdiği açılışta konuşma yapan Milli Pazar Kurumsal İletişim Sorumlusu ve Yönetim Kurulu Üyesi Osman Kılıç ise, güvenilir hizmet anlayışı ile müşterilerine kaliteli hizmet sunduklarını belirterek her geçen gün büyümeye devam edeceklerinin altını çizdi.

 

KILIÇ: HEDEFİMİZ BURSA’NIN HER NOKTASINA ULAŞABİLMEK

 

Geçtiğimiz günlerde Yıldırım ilçesine bağlı Millet mahallesinde açılışı gerçekleştirilen bin 200 metrekare kapalı alana sahip 28. şubelerine bir yenisini de Bağlarbaşı’nda eklediklerini hatırlatan Osman Kılıç, Bursa’nın her noktasına geniş ürün yelpazeleri ile hizmet sunmayı amaçladıklarını belirterek, sözlerini şu cümleler ile tamamladı: “Bursa perakende sektöründe marka standardımızı yükselterek emin adımlarla ilerlemekteyiz. Milli Pazar, modern perakendecilik anlayışını geleneksel ticari anlayışla harmanlayarak yüzde 100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmektedir. Bu anlayışı önümüzdeki dönemlerde de korumayı amaçlıyoruz. İlerleyen dönemlerde yeni şubeler açarak gerek ülke ekonomisine gerekse de istihdama sağladığımız katkıyı sürdüreceğiz.”