Minimum fiyat maksimum kalite

Etkinlikler

BAĞLARBAŞI’NDA PIRLANTALI AÇILIŞ 

Minimum fiyat ve maksimum kalite anlayışı ile Bursa’da perakende sektöründe hizmet  veren Milli Pazar, Bağlarbaşı’nda gerçekleştirdiği açılış ile şube sayısını 29’a çıkardı.  Yoğun katılımın sağlandığı açılışta yapılan çekilişle 5 şanslı talihli pırlanta yüzük sahibi  oldu. Gelişen hizmet anlayışı ile güvenilir bir hizmet sunduklarını belirten Milli Pazar  Kurumsal İletişim Sorumlusu ve Yönetim Kurulu Üyesi Osman Kılıç, yatırımların artarak  devam edeceğinin altını çizdi. 

 Bursa’da perakende sektörünün öncü isimlerinden Milli Pazar, 29. şubesini Bağlarbaşı’nda  gerçekleştirdiği görkemli açılış töreni ile Bursalıların hizmetine sundu. Milli Pazar Yönetim Kurulu  Başkanı Kerem Kılıç ile Bursa PERDER Başkanı ve Milli Pazar Yönetim Kurulu Üyesi Haşim  Kılıç’ın açılış kurdelesini kestiği törende, yapılan çekiliş ile birlikte 5 şanslı talihli pırlanta  yüzüğün sahibi oldu. Bursa PERDER Başkanı ve Milli Pazar Yönetim Kurulu Üyesi Haşim  Kılıç’tan hediyelerini teslim alan talihliler açılışa özel uygulanan indirimlerden yararlanarak kaliteli  ve ucuz alışverişin keyfini çıkardı. Bağlarbaşı semti vatandaşlarının yoğun katılım gerçekleştirdiği  açılışta konuşan Milli Pazar Kurumsal İletişim Sorumlusu ve Yönetim Kurulu Üyesi  Osman Kılıç ise, güvenilir hizmet anlayışı ile kaliteli hizmet sunduklarını belirterek  her geçen gün büyümeye devam edeceklerinin altını çizdi.

 

KILIÇ: HEDEFİMİZ BURSA’NIN HER NOKTASINA ULAŞABİLMEK

Geçtiğimiz günlerde Yıldırım ilçesine bağlı Millet mahallesinde açılışı gerçekleştirilen bin 200 metrekare kapalı alana sahip 28. şubelerine bir yenisini de Bağlarbaşı’nda eklediklerini hatırlatan Osman Kılıç, Bursa’nın her noktasına geniş ürün yelpazeleri ile hizmet sunmayı amaçladıklarını belirterek, sözlerini şu cümleler ile tamamladı: “Bursa perakende sektöründe marka standardımızı yükselterek emin adımlarla ilerlemekteyiz. Milli Pazar, modern perakendecilik anlayışını geleneksel ticari anlayışla harmanlayarak yüzde 100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmektedir. Bu anlayışı önümüzdeki dönemlerde de korumayı amaçlıyoruz. İlerleyen dönemlerde yeni şubeler açarak gerek ülke ekonomisine gerekse de istihdama sağladığımız katkıyı sürdüreceğiz.”